KONST / Litografier / Färglitografi 13168452
nr 1316 8452
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 112/360, "Ex-ets hatt". Motivet: 34x45 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
måndag 30 mars 2020
kl 20:45:49